Neverovatan kiks Beneventa – gol u 93. koji ih šalje u Seriju B

Izvor: B92, 16.Maj.2021, 17:02

Fudbaleri Beneventa i Krotonea odigrali su 1:1 (1:0), u meču 37. kola Serije A.

Benevento je vodio do 93. minuta, kada su primili gol i verovatno zbog toga ispali u Seriju B.

Sada imaju tri boda manje od Torina, koji ima dve utakmicu manje.

"Bikovi" prvo igraju sa Laciom u gostima, a onda u poslednjem kolu dočekuju upravo Benevento.

Dovoljan im je bod u te dve utakmice za opstanak.

Domaćin je vodio golom Lapadule od 13. minuta, a kada >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je srpski fudbaler Vladimir Golemić zaradio dikretan crveni karton, delovalo je da će ekipa Pipa Inzagija lako pobediti.

Ipak, Simi pogađa u 93. minutu i ruši snove Beneventu.