Napoli porazio Lukićev Torino

Izvor: B92, 01.Okt.2022, 16:56

Fudbaleri Napolija su rezultatom 3:1 pobedili Torino u 8. kolu Serije A.

Napoli se ponovo nalazi na čelu Serije A, sada su došli do 6. pobede i sa 20 bodova sede na prvoj poziciji tabele.

Uspeli su da zahvaljujući sjajnoj igri u prvom poluvermenu savladaju Torino za koji igra srpski reprezentativac Saša Lukić i da im nanesu četvrti poraz u sezoni.

Sve je počelo vrlo rano, pošto je Rui asistirao Anguisi već u 6. minutu za vođstvo domaćeg tima i oduševljenje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << navijača na stadionu "Dijego Armando Maradona" u Napulju.

Isti igrač je samo šest minuta kasnije povisio na 2:0, da bi se za visokih 3:0 postarao Kvaratskelijau 34. minutu susreta, a do kraja prvog dela igre viđen je još jedan gol.

Njega je postigao Sanabrija i u 44. minutu smanjio na 3:1, a utakmica se ovim rezultatom i završila.