NOVI ŠOK ZA GROBARE! Napredak rešeta, Partizan sa igračem manje! (video)

Izvor: Sportske.net, 25.Nov.2016, 18:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NOVI ŠOK ZA ''GROBARE''! Napredak rešeta, Partizan sa igračem manje! (video)

Šok za šokom za crno-bele protiv odlične ekipe Napretka u prvom poluvremenu! Gosti vode 2:1!

Taman kada se činilo da Partizan pojačava pritisak pred golom Kruševljana i da se približava izjednačenju, usledio je novi šok za domaće.

Naime, u 37. minutu meča, sudija Nenad Đokić pokazao je drugi žuti, odnosno crveni karton Urošu Đurđeviću, najefikasnijem fudbaleru Partizana u poslednje vreme!

Razlog za drugu opomenu bio je pokušaj >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << simuliranja jedanaesterca od strane napadača crno-belih, po proceni glavnog arbitra.

Podsetimo, Napredak je prethodno, u 20. minutu poveo golom Marka Gobeljića, a taj gol možete da vidite OVDE.

U prilogu je Đurđevićevo isključenje.

I onda, samo par minuta kasnije, gosti koriste brojčanu prednost i posle kontre Vukanovića dolaze do vođstva od 2:0!

Nadu Partizanu dao je Leonardo u poslednjim trenucima prvog poluvremena, posle asistencije Saše Ilića.

Pogledaj vesti o: Kruševac