NESLAGANJE MEĐU GROBARIMA: Jedni krive sudiju, drugi Stanojevića, treći igrača! Tviter ključa od OPTUŽBI

Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Apr.2021, 20:28

Dosta nezadovoljstva.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan u 164. večitom derbiju rezultatom 1:0.

Jedini gol za crveno-bele postigao je Mirko Ivanić u 58. minutu. Zvezda je ovom pobedom praktično osigurala titulu, pošto je razlika +12 u odnosu na najbližeg pratioca.

Nadam se da ću nekada dočekati da sastavimo dobru odbranu. Svaki dodir sa loptom odbrambene četvorke izaziva nelagodu. #partizan

— Dalibor Trišić (@d3lboy) April >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << 7, 2021

Logično, navijači Partizana nisu bili zadovoljni posle utakmice.

Najveci problem protivnika oko Markeca je sto nikad ne zna kako ce da igra... To im je ujedno i najveca sansa. #fkp

— KiKi (@maracooya) April 7, 2021

Svoje loše impresije su izneli i na Tviteru.

Ukratko

- U prvom smo bili dosta bolji...

- Čist penal nad Jovićem nije sviran...

- #FKP previše mlak u drugom poluvremenu...

- Igrač utakmice Elvis...#CZVPAR

— 𝔻𝕖𝕣𝕖𝕜 𝕋𝕣𝕠𝕥𝕥𝕖𝕣 (@aka_delboy) April 7, 2021

I ćorava kokoška neko zrno nabode... 😁 Tako i oni ovaj gol... 😁

U drugom poluvremenu smo morali mnogo, mnogo bolje da odigramo.

Samo treba još više voljeti PARTIZAN! 🖤🤍⚽#fkp #FKPartizan

— Strahinja Jakić (@jakic_strahinja) April 7, 2021

Obrni-okreni, utisak derbija je ne da cigani nisu "za klasu bolji" kako to njihovi navijaci tripuju, nego da je ovo najgore vodjena i odigrana utakmica Partizana jos od Savinog mandata, a oni su visili od prvog minuta i za malo sta su se nametnuli uopste. #fkp