NEMA KRAJA KRIZI RADNIČKOG: Novi Pazar nosi tri boda iz Niša

Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Avg.2022, 20:12

Novi krah izabranika Tomislava Sivića.

Fudbaleri Radničkog iz Niša ponovo su razočarali svoje navijače, oni su poraženi još jednom na svom terenu, ovoga puta od Novog Pazara (3:1) u uvodnom meču šestog kola Mozzartbet Superlige.

Jalovo i bezidejno je delovala igra Nišlija i na ovom susretu, a mreža Drobnjaka se prvi put zatresla u 45. minutu, strelac je bio Nikčević.

Novi šok za domaće usledio je početkom drugog poluvremena, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << sjajno je Andrija Majdevac prevario nekoliko čuvara i preciznim udarcem udvostručio prednost Novopazaraca.

Sve je bilo jasno u 77. minutu kada je Slobodan Rubežić glavom posle kornera postigao treći pogodak za goste.

Jedini gol za domaće postigao je Štulić u nadoknadi vremena, ali tada je već sve bilo rešeno.

Nišlije su trenutno na poražavajućem 14. mestu, dok su Novopazarci posle lošeg starta sada u seriji od tri pobede i nalaze se na visokoj petoj poziciji sa devet bodova.