NEMA KRAJA KRIZI RADNIČKOG: Novi Pazar nosi tri boda iz Niša

Srbija Danas
Tomislav Sivić
Tomislav Sivić / Izvor: MN Press
Novi krah izabranika Tomislava Sivića.

Fudbaleri Radničkog iz Niša ponovo su razočarali svoje navijače, oni su poraženi još jednom na svom terenu, ovoga puta od Novog Pazara (3:1) u uvodnom meču šestog kola Mozzartbet Superlige.

DERBI SE ODLAŽE: Zbog obaveza u Ligi šampiona Zvezdi ponovo dozvoljeno da pomeri meč

STANKOVIĆ PRED VOŽDOVAC: Biće promena, znamo šta nas čeka

TOTALNI PREOKRET: Milošević odustao od klupe Partizana, poznato ko je novi trener crno-belih

Jalovo i bezidejno je delovala igra Nišlija i na ovom susretu, a mreža Drobnjaka se prvi put zatresla u 45. minutu, strelac je bio Nikčević.

Novi šok za domaće usledio je početkom drugog poluvremena, sjajno je Andrija Majdevac prevario nekoliko čuvara i preciznim udarcem udvostručio prednost Novopazaraca.

Sve je bilo jasno u 77. minutu kada je Slobodan Rubežić glavom posle kornera postigao treći pogodak za goste.

Jedini gol za domaće postigao je Štulić u nadoknadi vremena, ali tada je već sve bilo rešeno.

Nišlije su trenutno na poražavajućem 14. mestu, dok su Novopazarci posle lošeg starta sada u seriji od tri pobede i nalaze se na visokoj petoj poziciji sa devet bodova.