Izvor: MozzartSport.com, 15.Apr.2021, 07:23

NAJAVA DANA (četvrtak, 15. april): Trening za Junajted, izazov za Ajaks, Arsenalov imperativ u Pragu

Pogledajte šta nas od sportskih dešavanja očekuje danas
ROMA – AJAKS, 21.00
(Fudbal, Liga Evrope)
Roma je iz Amsterdama donela pobedu od 2:1, što znači i dva gola u gostima, tako da će Kopljanici na Olimpiku morati da postignu minimum dva gola kako bi se plasirali u polufinale. Imala je Roma i sreće da Dušan Tadić početkom drugog poluvremena ne realizuje penal i donese Ajaksu dva gola prednosti. Bez obzira na zalihu iz prvog meča, domaćina očekuje paklenih 90. minuta u Večnom gradu.