Mudrinski: Žao mi je, vratiću se

Izvor: B92, 25.Okt.2012, 16:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mudrinski: Žao mi je, vratiću se

Napadač mlade fudbalske reprezentacije Srbije Ognjen Mudrinski rekao je da mu je žao zbog jednogodišnje suspenzije igranja za sve selekcije nacionalnog tima.

On je dodao da će se truditi da ponovo zaigra za Srbiju, ako bude zaslužio poziv selektora.

Mudrinski i fudbaler Partizana Nikola Ninković suspendovani su iz svih selekcija Srbije zbog nedavne tuče sa mladim reprezentativcima Engleske, posle utakmice >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << baraža za Evropsko prvenstvo u Kruševcu 16. oktobra.

"Krivo mi je što sam došao u ovakvu situaciju i što sam dozvolio da budem isprovociran, jer svi znaju da sam prvi udaren. Prihvatam odluku FSS i žao mi je što me neće biti godinu dana u voljenom dresu. Trudiću se da golovima i asistencijama skrenem pažnju i nadam se da će ovih godinu dana 'proleteti', kako bih opet nosio dres Srbije", rekao je Mudrinski.

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije kaznila je i trenera golmana Srđana Maksimovića i kondicionog trenera Andreju Milutinovića sa po dve godine suspenzije zbog učestvovanja u istom incidentu.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Kruševac

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.