Mreže mirovale u Frajburgu, Ajntraht nosi bod u Frankfurt

Izvor: Blic, 06.Feb.2011, 20:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Frajburga i Frankfurta podelili su bodove u jedinom meču nedeljnog programa 21. kola Bundeslige. Derbi između HSV-a i Sent Paulija odložen je bio zbog kiše.

Iako su na obe strane bili raspoloženi napadači u vidu Papisa Sisea i Teofanisa Gekasa, mreže su mirovale tokom 90 minuta meča u Frajburgu.

Gostujući defanzivac Patrik Ohs je u dva navrata imao priliku da dovede Ajntraht u vođstvo, a nakon pauze konačno je zapretio i domaćin preko Makijadija.
Najbolji strelac Frajburga Sise imao je najbolju priliku na susretu kada ga je lopta iznenadila u 66. minutu da bi je poslao samo pored stative.