Monako nastavlja da ređa pobede

Izvor: B92, 16.Jan.2021, 00:07

Fudbaleri Monaka slavili su na gostovanju Monpeljeu u prvom meču 20. kola francuske Lige 1 – 3:2 (2:0).

Monako je tako upisao i treću vezanu pobedu i ide ka vrhu tabele.

Monpelje ne zna za pobedu već pet utakmica.

Kevin Foland je u 24. minutu "načeo" domaćina, da bi Visam Ben Jeder duplirao prednost Monaka u 35. minutu.

Za 3:0 pobrinuo se Ben Jeder u 61. minutu iz penala, ali se Monpelje nije predavao.

Vahi je smanjio na 1:3 u 64. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minutu, da bi u 69. minutu Delort pogodio za 2:3.

Delort je mogao u 75. minutu da donese izjednačenje, ali je Lekont odlično odbranio njegov udarac, koji je išao pod prečku.

Uspeo je Monako da sačuva prednost i upiše tri boda.

Srpski reprezentativac Mihajlo Ristić je počeo meč i zamenjen je u 54. minutu.