Izvor: MozzartSport.com, 16.Jan.2021, 00:21

Kneževi ne odustaju od Lige šampiona (VIDEO)

Monako na gostovanju Monpeljeu u okviru 20. kola stigao do nove pobede (3:2)
Monako je na gostovanju Monpeljeu stigao do nova tri boda (3:2) i tako nastavio seriju odličnih rezultata održavši korak sa timovima iz samog vrha.
Kneževi su rivala načeli u 24. minutu golom Kevina Folanda. Nemac je, nakon što je njegov tim pogodio prečku, spremno dočekao odbijenu loptu i iz prve, sa oko deset metara poslao neodbranjiv udarac za vođstvo.
U 33. minutu Monako je imao šansu preko Ben Jedera da udvostruči prednost, ali je kapiten gostiju gađao preko gola. Ipak, samo dva minuta kasnije Enrike Oliveira Silva je posla ocentaršut sa levog boka, a Ben Jeder je glavom prosledio...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona