Mitrović tragičar, Ren se izvukao!

Izvor: Sportske.net, 28.Nov.2020, 00:29

Stefan Mitrović se nije proslavio u meču sa Strazburom.

Ekipa Strazbura je danas u okviru 12. kola francuskog šampionata odigrala nerešeno sa Renom, bilo je 1:1.

Domaći su došli preko Tomasona u prednost u 24. minutu, a onda koban trenutak za Strazbur.

Stefan Mitrović je startovao na protivničkog napadača veoma oštro, a kao poslednji igrač odbrane je dobio crveni karton jer je situacija itekako bila opasna po gol Strazbura.

Gosti su pokušali >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sve, tri izmene su načinjene na poluvremenu, a onda je Uno u 60. minutu izjednačio rezultat.

Nakon sjajnog starta Ren ređa neuspehe, već treću utakmicu nisu pobedili, a Strazbur je pretposlednji na tabeli sa samo 7 bodova iz 12 mečeva.