Izvor: Sportske.net, 16.Sep.2018, 18:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Minimalac Espanjola protiv Levantea
Fudbaleri Espanjola slavili su na svom stadionu u okviru četvrtog kola španske Primere.
Katalonski sastav je na "RCDE stadionu" savladao Levante rezultatom 1:0 (0:0).
Postignut je samo jedan pogodak, ali daleko od toga da nije bilo prilika za više.
Roka Đunke je pripretio u 23. minutu, ali je lopta nakon njegovog udarca otišla tik iznad gola gostiju.
Samo šest minuta kasnije, velika šansa za Baptistaa, koji je iz izgledne pozicije uspeo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << da promaši čitav gol rivala, da bi odmah potom gostima iz Valensije pripretio i Borha Iglesijas, ali je i on bio neprecizan.
Najbolju priliku u prvih 45 minuta Levante je imao pred sam kraj, kada je Džejson šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je lopta prozujala pored desne stative.
Prvi u nastavku prete gosti, Bardi je odlično izveo slobodan udarac, ali je Dijego Lopez još bolje intervenisao.
Samo minut kasnije, šansa na drugoj strani i sjajn gol Serhija Garsije, raspalio je po lopti sa poludistance i matirao nemoćnog Ojera.
Mogao je isti fudbaler da duplira prednost Espanjola već u 60. minutu, ali je ovoga puta šutirao pored gola.
U 73. minutu se golman gostiju Ojer istakao lepom intervencijom, nakon pokušaja Iglesijasa.
Spasao je Dijego Lopez svoju ekipu u 86. minutu, kada je vrlo blizu donošenja boda svojoj ekipi bio Antonio Luna, ali je bivši golman Reala i Sevilje odlično intervenisao nakon nezgodnog udarca, te je poslao loptu u korner.
Na kraju nije bilo promene rezultata, Espanjol je došao do sedmog boda i trenutno je na visokom četvrtom mestu na tabeli, dok je Levante deveti sa tri boda manje.
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо





