Milovanović umalo doneo prvu pobedu Almeriji u sezoni – isprečila se stativa

Izvor: B92, 13.Feb.2024, 00:31

Fudbaleri Almerije i Bilbaa odigrali su večeras nerešeno 0:0, u utakmici 24. kola španske Primere.

Domaći fudbaleri su od 56. minuta igrali sa fudbalerom manje nakon drugog žutog kartona Ramazanija, ali su uspeli da sačuvaju mrežu.

Najbolju priliku na meču je za goste imao iskusni vezista Raul Garsija koji je nakon centaršuta Andera Erere pogodio stativu.

Uprkos igraču manje, Almerija je imala svoje prilike, a najviše će žaliti za onom srpskog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << napadača Marka Milovanovića. Mladi fudbaler je u igru ušao u 66. minutu i imao jedan pokušaj ka golu Unaja Simona, posle kog je lopta okrznula stativu.

Za Almeriju je svih 90 minuta odigrao drugi srpski fudbaler Aleksandar Radovanović.

Atletik Bilbao je peti na tabeli španskog šampionata sa 46 bodova, dok je Almerija i dalje poslednja sa samo sedam osvojenih bodova.

U narednom kolu, Bilbao dočekuje Đironu, a Almerija ide u goste Granadi.