Izvor: B92, 20.Apr.2019, 14:51

Milanu samo bod na gostovanju Parmi

Fudbaleri Parme i Milana odigrali su nerepšeno, 1:1 u prvom meču 33. kola Serije A.
Milan, koji se bori za poziciju koja vodi u Ligu šampiona, tako je propustio priliku da ostvari novi trijumf pošto je primio gol dva minuta pre kraja meča.
U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali ej Parma bila daleko opasniji rival. Stvorio je domaćin četiri prilike, Milan samo jednu, međutim, mreže su mirovale posle prvih 45 minuta.
U nastavku, tačnije u 69. minutu "roso-neri" su ipak stigli do vođstva.
Suso je prošao po desnoj strani i centrirao pred gol gde se našao Samu Kastiljeho kojem nije bilo teško da sa svega šest metara glavom loptu prosledi u mrežu.