Milan lako sa Brešom, remi Rome

Izvor: Sportski Žurnal, 05.Dec.2010, 00:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milan je lakom pobedom protiv Breše 3:0 opet ostao sam na čelu Serije A, sa tri boda više od Lacija i sa čak deset poena viška u odnosu na komšije iz Intera.
Ceo posao završen je za pola sata, a redom su se u strelce upisivali Boateng (prvi gol u dresu Milana), Robinjo i Ibrahimović.
Prethodno, Kjevo i Roma su remizirali 2:2, iako su Rimljani na poluvremenu imali dva gola viška.
Re­zul­ta­ti strel­ci me­če­va 14. ko­la: Milan – Breša 3:0 (Boateng 4, Robinjo 28, Ibrahimović 31), Kje­vo – Ro­ma 2:2 (Mo­skar­de­li 61, Gra­no­če 83 - Sim­pli­sio 26, 44). Petak: La­cio – In­ter 3:1 (Bja­va 27, Za­ra­te 52, Er­na­nes 89 – Pan­dev 74).
 MI­LAN          15       10          3          2          26:12   33
LA­CIO          15        9          3          3          20:12   30
JU­VEN­TUS     14        6          6          2          26:14   24
NA­PO­LI       14        7          3          4          23:17   24
PA­LER­MO     14        7          2          5          25:19   23
IN­TER            15        6          5          4          19:14   23