Milan demantovao dolazak Gvardiole

Izvor: B92, 07.Nov.2012, 14:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milan demantovao dolazak Gvardiole

Već nekoliko nedelja spekuliše se u smeni Masimilijana Alegrija sa mesta trenera Milana, a kao glavni kandidat da ga zameni pominje se Đozep Gvardiola.

Iako je u poslednje vreme Milan popravio igru i rezultate, i time Alegri donekle osigurao poziciju, priča o Gavrdioli i Milanu se nije završila.

Razlog za to je menadžer Katalonca koji je viđen u Milanu sa zvaničnicima "rosonera". Posle remija sa Malagom (1:1) u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ligi šampiona u utorak, italijanski mediji pišu da uprava Milana ponovo traži zamenu Alegrija.

"Gazeta delo Sport" je objavio da jr bivši pomoćni trener Barselone Manuel Estiarte viđen sa direktorom Milana Adrijanom Gallianijem, ali su u Milanu to demantovali.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.