Izvor: B92, 31.Okt.2020, 00:07

Malbašić pobedio Dmitrovića VIDEO

Na otvaranju 8. kola španske La lige, Kadiz je slavio trijumf na gostovanju Eibaru rezultatom 2:0 (2:0).
Bio je ovo susret dvojice srpskih internacionalaca, Marka Dmitrovića koji je branio ceo meč za Eibar i Filipa Malbašića koji je ušao u igru u 72. minutu za goste.
Kadiz je sve rešio u razmaku od četiri minuta krajem prvog poluvremena, kada je postigao oba pogotka.
Prvi je dao u 36. minutu.
Oduzeta je lopta na sredini terena, nije bilo faula, krenula je kontra i sa leve strane je centrirao Espino.
Idealna lopta za Alvara Negreda koji je prelepo šutirao i pogodio sam ćošak gola Dmitrovića.
Samo tri minuta kasnije bilo je 2:0, a ispostavilo...