Fudbal

Petak, 30.10.2020.

23:05

Malbašić pobedio Dmitrovića VIDEO

Na otvaranju 8. kola španske La lige, Kadiz je slavio trijumf na gostovanju Eibaru rezultatom 2:0 (2:0).

Izvor: SS

Autor: SS

Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Bio je ovo susret dvojice srpskih internacionalaca, Marka Dmitrovića koji je branio ceo meč za Eibar i Filipa Malbašića koji je ušao u igru u 72. minutu za goste.

Kadiz je sve rešio u razmaku od četiri minuta krajem prvog poluvremena, kada je postigao oba pogotka.

Prvi je dao u 36. minutu.

Oduzeta je lopta na sredini terena, nije bilo faula, krenula je kontra i sa leve strane je centrirao Espino.

Idealna lopta za Alvara Negreda koji je prelepo šutirao i pogodio sam ćošak gola Dmitrovića.

Samo tri minuta kasnije bilo je 2:0, a ispostavilo se, već tada je postavljen i konačan rezultat.

Vrlo slična situacija kao kod prvog gola.

Izgubljen duel na polovini Kadiza, krenula je kontra i lopta u prostor za Salvadora Sančesa koji je poslao srpskom golmanu loptu kroz noge.