Makazice Halanda – Siti ubedljiv VIDEO

Izvor: B92, 08.Apr.2023, 20:23

"Makazice" Halanda – Siti ubedljiv VIDEO

Fudbaleri Mančester sitija slavili su kao gosti kod Sautemptona rezultatom 4:1, u okviru 30. kola Premijer lige.

Izabranici Pepa Gvardiole bili su raspucani na ovom susretu, a nova dva gola postigao je Erling Haland, koji je stigao do "kote" 26 ove sezone u prvenstvu.

Naročito lep je bio ovaj drugi, u 68. minutu, kada je na centaršut Griliša makazicama zatresao mrežu.

Prvi je bio glavom u 45. minutu, nakon što ga je Kevin de Brujne pogodio "u trepavicu".
Spomenuti Griliš je u 58. minutu postigao gol, posle kontre, iz drugog pokušaja i odbitka.

Počasni gol za svece postigao je Mara u 72, da bi konačnih 4:1 postavio Alvares iz penala u 74. minutu.

Siti je drugi na tabeli sa 67 bodova, pet manje od vodećeg Arsenala, dok je Sautempton poslednji sa 23 boda.