Siti ubedljiv protiv Sautemptona

Izvor: Beta, 08.Apr.2023, 20:32

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na gostovanju Sautempton sa 4:1, u utakmici 30. kola Premijer lige.Gosti su poveli u 45. minutu preko Erlinga Halanda, koji se vratio na teren posle povrede.Rezultat je u 58. minutu povećao Džek Griliš, da bi Haland svoj drugi gol postigao u 68. minutu.Sautempton je smanjio golom Sekua Mare u 72. minutu, dok je konačan rezultat postavio Hulijan Alvares u 74. minutu sa penala.Siti posle pete uzastopne pobede na drugom mestu ima 67 bodova, odnosno zaostaje pet bodova za vodećim Arsenalom, koji ima utakmicu manje. Sautempton je upisao peti meč bez trijumfa i zauzima poslednje 20. mesto sa 23 boda.U narednom kolu Siti dočekuje Lester, a Sautempton na svom terenu igra protiv Kristal Palasa.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.