Izvor: S media, 13.Jun.2010, 16:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mačvan: Nadam se da neće biti incidenata
Milan Mačvan, najbolji igrač Hemofarma u Superligi, kaže da su Vrščani spremni za predstojeću finalnu seriju plej-ofa sa Partizanom.
"Za ovo smo se spremali cele godine i ne postoji nijedan razlog da sada podbacimo. Nadam se da će nam se već u prvom meču priključiti i Miljan Pavković koji posle duže pauze zbog mononukleoze trenira sa ekipom. Zna se koliko on znači našoj igri", kaže Mačvan.
...
Vest u celini možete pročitati na sajtu blic.rs
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














