
Izvor: HotSport.rs, 07.Dec.2023, 23:07
MILICA DABOVIĆ U NIKAD VRELIJEM IZDANJU BODRI PARTIZAN: Voljeni klub prati u društvu sina (FOTO)
Milica ne krije ljubav prema Partizanu. Košarkaši Partizana dočekali su ekipu Olimpije iz Milana u okviru 13. kola Evrolige na svom terenu u Štark areni, a ncrno-bele je sa tribina bodrila jedna od najboljih srpskih košarkašica u 21. veku, Milica Dabović. Ona je u Arenu došla u provokativnom izdanju uz istaknut dekolte, a na utakmici je bila sa svojim sinom. ... Read more
The post MILICA DABOVIĆ U NIKAD VRELIJEM IZDANJU BODRI PARTIZAN: Voljeni klub prati u društvu sina (FOTO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Partizan, Evroliga
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.