Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Mar.2021, 00:01

MILAN PONOVO ONAJ STARI: "Rosoneri" nisu slavili u Beogradu, ali jesu U RIMU! Ponovo su u trci (VIDEO)

MILAN PONOVO ONAJ STARI: Rosoneri nisu slavili u Beogradu, ali jesu U RIMU! Ponovo su u trci (VIDEO)

Vrhunska partija.
Milan ponovo liči na sebe. "Rosoneri" su u okviru 24. kola italijanske lige savladali Romu 2:1 na Olimpiku i zadržali se u borbi za titulu.
Partija visokog intenziteta i sa dosta prilika na obe strane. Milan je poveo u 42. minutu pogotkom Kesija sa bele tačke nakon nekoliko propuštenih šansi Ibrahimovića i kompanije.
Fauliran je Davide Kalabrija i nakon odgledanog VAR-a sudija nije imao dilemu. Frank Kesi u svom stilu smiren i siguran, sa rezultatom 1:0 se otišlo na odmor.
Roma je odmah na startu drugog dela izjednačila, Veretu je bio precizan u 50. minutu, snažnim udarcem sa ivice kaznenog je savladao Donarumu.
Ipak, Milan nije posustao, već osam minuta...