MILAN PONOVO ONAJ STARI: "Rosoneri" nisu slavili u Beogradu, ali jesu U RIMU! Ponovo su u trci (VIDEO)

Srbija Danas
Ante Rebić
Ante Rebić / Izvor: MN Press
Vrhunska partija.

Milan ponovo liči na sebe. "Rosoneri" su u okviru 24. kola italijanske lige savladali Romu 2:1 na Olimpiku i zadržali se u borbi za titulu.

HAPPY HOUR JE STIGAO - POZOVI MERIDIAN AGENTA I OSVOJI BONUS

JASNA PORUKA ZA BORJANA NA SEVERU: Golmanu Zvezde će krenuti suze kad OVO vidi (FOTO)

SVE ZBOG CRVENE ZVEZDE: Pioli se posle tri dana odlučio na RADIKALAN POTEZ! Ovo se nije desilo tri i po godine

Partija visokog intenziteta i sa dosta prilika na obe strane. Milan je poveo u 42. minutu pogotkom Kesija sa bele tačke nakon nekoliko propuštenih šansi Ibrahimovića i kompanije.

Fauliran je Davide Kalabrija i nakon odgledanog VAR-a sudija nije imao dilemu. Frank Kesi u svom stilu smiren i siguran, sa rezultatom 1:0 se otišlo na odmor.

Roma je odmah na startu drugog dela izjednačila, Veretu je bio precizan u 50. minutu, snažnim udarcem sa ivice kaznenog je savladao Donarumu.

Ipak, Milan nije posustao, već osam minuta kasnije Rebić fantastičnim okretom i udarcem levom nogom pogađa mrežu i već tad postavlja konačnih 2:1.

Gorak ukus za trenera Milana ostaje iz razloga što su zbog povreda morali ranije da izađu Ibrahimović, Rebić i Čalhanoglu. Milanu predstoji 14 kola da pokuša da stigne Inter koji im beži četiri boda na prvoj poziciji, dok Roma posle ovog kola ispada iz prva četiri tima, tako da su otežali sebi borbu za Ligu šampiona.