Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Okt.2023, 21:54

MILAN GAJIĆ POPIO ČAROBNI NAPITAK: Srpski bek postigao DVE GOLČINE u velikom derbiju (VIDEO)

Izuzetni pogoci.

Povremeni srpski reprezentativac Miloš Gajić bio je strelac čak dva gola u derbiju Moskve, između CSKA i Spartaka.

Naš bek je bio strelac prvo u 31. minutu, a onda u 60. minutu i oba pogotka su bila spektakularna.

Ipak, Gajić i njegovi saigrači iz CSKA nisu sa ovog derbija odneli tri boda, jer se Spartak vraćao i na kraju izbegao poraz na svom terenu. Rezultat je na kraju bio 2:2.

CSKA posle ovog rezultata zauzima osmo mesto sa 17 bodova, Spartak ih ima isto toliko i nalazi se na petom mestu.

Za ekipu CSKA nastupa još jedan srpski fudbaler, a to je Saša Zdjelar.