Lopetegi besneo, da li je Sevilja oštećena na Bernabeu? (video)

Izvor: Sportske.net, 18.Jan.2020, 19:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lopetegi besneo, da li je Sevilja oštećena na "Bernabeu"? (video)

Bivši trener Reala je žarko želeo trijumf protiv nekadašnjeg kluba.

Kratka i neuspešna je bila Lopetegijeva epizoda na "Bernabeu", dobio je novu šansu da se dokaže minulog leta u Sevilji i zasad mu ide sasvim dobro.

Ipak, njegovi puleni nisu uspeli da slave u Madridu protiv Reala, domaćin je trijumfovao rezultatom 2:1.

Puno polemike izazvao je pogodak Luka De Jonga iz prvog poluvremena, koji je poništen zbog navodnog faula Nemanje Gudelja.
Nakon kornera Banege sa desne strane, Holanđanin je glavom matirao Kurtou, da bi sudija Munuera nakon što je pogledao snimak odlučio da poništi gol zbog faula, koji je srpski fudbaler napravio u kaznenom prostoru domaćina.

Lopetegi je besneo na poluvremenu, vikao je društvu sportskog direktora Mončija prilikom odlaska u svlačionicu.

"Ovo je sramota, ovo je sramota", uzvikivao je besni trener Sevilje.