Liverpul ubedljiv protiv Lidsa

Izvor: Beta, 17.Apr.2023, 23:54

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na gostovanju ekipu Lidsa sa 6:1, u utakmici 31. kola Premijer lige.Liverpul je u vođstvo doveo Kodi Gakpo u 35. minutu, da bi četiri minuta kasnije rezultat povećao Mohamed Salah.Dva minuta u drugom delu meča bilo je dovoljno da Lids smanji preko Luisa Sinistere, dok je u nastavku Liverpul sa četiri gola stigao do ubedljive pobede.Prvo je gol postigao Diogo Žota u 52. minutu, a devet minuta kasnije zbog ofsajda je poništen gol Salaha.Egipatski napadač je svoj drugi gol ipak postigao u 64. minutu, a dvostruki strelac u pobedi svog tima bio je i Žota, koji se ponovo upisao u strelce u 74. minutu.Konačan rezultat postavio je Darvin Nunjes u 90. minutu.Liverpul je prekinuo niz od četiri meča bez pobede i sada na osmom mestu ima 47 bodova. Lids posle drugog poraza zaredom zauzima 16. mesto sa 29 bodova.U sledećem kolu Liverpul dočekuje Notingem Forest, dok Lids gostuje Fulamu.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.