JOKIĆ NAKON UBEDLJIVE POBEDE: ‘Ovde nema ega i nemamo problem sa tim!’

Izvor: HotSport.rs, 17.Apr.2023, 11:55

Solidno veče srpskog centra. Košarkaši Denver Nagetsa su na jedan vrlo dominantan i siguran način otvorili plej-of. Oni su nadigrali ekipu Minesote Timbervulvsa rezultatom 109:80. Imali su gosti kakav-takav priključak tokom većeg dela susreta, ali je treća deonica bila prelomna. Srpski centar Nikola Jokić upisao je 13 poena, 14 skokova i šest podeljenih asistencija za 28 minuta na terenu. ‘Da budem iskren, Džamal  ... Read more
The post JOKIĆ NAKON UBEDLJIVE POBEDE: ‘Ovde nema ega i nemamo problem sa tim!’ appeared first on Sportske vesti - HotSport.