Izvor: Sportske.net, 21.Sep.2019, 21:58

Liga 1 - Rajković produžio agoniju Monaka, Nica slavila posle preokreta! (video)

Odigrani su večerašnji susreti šestog kola Lige 1.
Rajković nije imao većih problema da sačuva mrežu protiv Monaka, Jovanoviću poluvreme u remiju Bordoa. Nim nastavio seriju, Nica iza PSŽ-a.
Bordo 2:2 Brest
"Žirondinci" su poveli preko Žimi Brijana već u šestom minutu, ali je onda usledio preokret gostiju. Do kraja prvog dela igre u strelce se upisuju Grandsir i Otret u samoj završici te se na pauzu otišlo sa vođstvom gostiju.
U  nastavku potpuna inicijativa domaćih urođuje plodom pošto Pablo donosi izjednačenje od 2:2 u 69. minutu. Imao je i Kalu ubrzo priliku meča kada je izašao jedan na jedan sa golmanom, ali je Larsonuer ipak bio uspešniji i sačuvao...