Liga 1 - Rajković do boda u zadnjim sekundama meča, šest golova i crveni u Monpeljeu! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Nov.2019, 23:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihailo Ristić odigrao tek desetak minuta za Monpelje, istog učinka je i Jovanović u Bordou.

Lil - Dižon 1:0

"Doge" su stigle do pobede "na mišiće".

Slavili su minimalnim rezultatom protiv Dižona zahvaljujući golu Osimena u nadoknadi prvog dela igre, nad napadačem je bio napravljen penal koji je posle i sam realizovao.

Monpelje 4:2 Emjan

Čak šest golova je viđeno u Monpeljeu za novo slavlje domaćih.
Prvo poluvreme se završilo nerešeno 1:1 posle golova Le Taleka i Kakute, da bi u nastavku Otero zakomplikovao stvari gostima udaranjem kapitena domaćih, Hiltona posle kojeg je dobio direktan crveni karton.

Monpelje ovo brzo iskorišćuje i u samo osam minuta stižu do tri gola i prednosti od 4:1, strelci su bili Laborde, Delor i Molet.

Rezervista Lane smanjuje na 4:2 u 87. minutu, što je ujedno bio i krajnji ishod meča.

Mihailo Ristić je odigrao tek desetak minuta na kraju za domaći tim, dok je Škuletić odgledao ceo meč sa klupe.

Nica 3:1 Anžer

Tim Patrika Vijere je uspeo da prekine mini-krizu i ipak osvoji sva tri boda iako su gubili od 22. minuta sa 0:1 posle gola Fulginija.

Lusamba je izjednačio do kraja provg dela igre, da bi Maolida golom u 53. minutu preokrenuo rezultat u korist domaćih.

Kasnije je Kasper Dolber overio trijumf golom u 91. minutu za konačnih 3:1.

Nim - Mec 1:1

U derbiju donjeg dela tabele nismo dobili pobednika.

Gosti su poveli preko Dialo u 30. minutu, ali su ipak domaći preko Riparta uspeli da se izbore za bod golom u 61. minutu.

Mecu je kasnije i poništen gol u 79. minutu, pošto je prema viđenju sudija Maiga bio u ofsajdu.

Remz - Bordo 1:1

Tim Predraga Rajkovića je uspeo da dođe do zasluženog boda tek u poslednjim trenutcima meča.

"Žirondinci" su poveli preko Maje u 27. minutu, potom je u drugom delu igre usledila ofanziva domaćih koji ostaju sa igračem manje pošto Romao dobija dva žuta kartona u razmaku od samo tri minuta.

Ipak Dia je spasio svoj tim, pošto koristi asistenciju Hjun-Juna u 93. minuta za vredan bod.

Rajković je odigrao ceo meč na golu domaćih, dok je Vukašin Jovanović ušao kao zamena Meksera u 80. minutu meča.