Liga 1 - Monpelje nastavlja trku za Evropom, pao i Bordo! (video)

Izvor: Sportske.net, 05.Mar.2019, 22:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Minute upisao i Petar Škuletić.

Fudbaleri Monpeljea ostvarili su pobedu u Bordou pošto su savladali domaćina rezultatom 2:1 u 27. kolu francuske Lige 1.

I pored bolje igre domaće ekipe, Monpelje je bio taj koji je poveo u 20. minutu golom Lasnea.

Bordo je stigao do izjednačenja u 35. minutu kada je Bašić na dosta srećan način uspeo da matira Lekomta.

Ipak, gol odluke postigao je Kongre u 51. minutu i tako doneo svojoj ekipi sva tri >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << boda.

Za Monpelje je od 76. minuta nastupio srpski internacionalac Petar Škuletić, dok je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Damijen Le Talek izašao iz igre u 81. minutu susreta.