Izvor: MozzartSport.com, 15.Jun.2021, 07:16

Lenard i Džordž konstante plej-ofa: Kavaj “zapalio” društvene mreže zakucavanjem, Klipersi za poluvreme do izjednačenja

Tim iz Los Anđelesa izjednačio na 2:2 u seriji
Pretilo je da se završi "metlanjem", na kraju ćemo imati dramu. Posle dva tesna poraza u prvim mečevima, Los Anđeles Klipersi su po drugi put "odbranili" Stejpls Centar od naleta Jute i izjednačili na 2:2 u polufinalnoj seriji Zapadne konferencije - 118:104.
Bilo u pobedi ili porazu, jedna stvar je sigurna u ekipi Klipersa - neće izostati učinak Kavaja Lenarda i Pola Džordža. Dvojac tima iz grada Anđela je i 11. uzastopnu utakmicu u plej-ofu upisao makar po 20 poena. Večeras su se zaustavili na istom brojki - 31. Ne treba zaboraviti ni Markusa Morisa, koji je posebno raspoložen bio u prvom poluvremenu, kada je ubacio 22 od 24 svojih...