Lans nastavlja šampionsku trku

Izvor: B92, 12.Nov.2022, 20:03

Fudbaleri Lansa savladali su Klermon sa 2:1 (0:1) i tako nastavili šampionsku trku sa Pari Sen Žermenom.

Nije utakmica počela onako kako su je domaći zamišljali.

Autogolom Salija Sameda, Klermon je došao do vođstva u 38. minutu.

Rezultat se nije menjao do kraja poluvremena, a navijači domaćih su sa strepnjom nastavili da posmatraju narednih 45 minuta.

Samo 15 minuta u nastavku bilo je dovoljno Vesliju Saidu da izjednači rezultat - 1:1. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Na krilima sjajnog pogotka, Lans je ubacio u "petu brzinu", te stigao i do potpunog preokreta.

Gradi je u 68. minutu sjajno uposlio Fofanu, koji donosi konačnih 2:1 za Lans.