Lalatović: Neću da im čestitam – zato nisam hteo da vodim utakmicu

Izvor: B92, 25.Apr.2021, 16:52

Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović bio je vrlo ljut posle poraza svog tima od Metalca iz Gornjeg Milanovca.

Iako su "lale" na svom "Karađorđu" izjednačile na 1:1 u 88. minutu, u četvrtom minutu nadoknade su primile gol kojim je tim Žarka Lazetića odneo trijumf.

Lalatović je imao primedbe na suđenje arbitra Ilića i posle meča je odbio da čestita protivniku.

"Neću ni da čestitam Metalcu na pobedi", rekao je Lalatović posle >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << meča i dodao:

"Ne smem ni da komentarišem prvo poluvreme. Bilo je spornih situacija. Zato nisam ni hteo da vodim utakmicu", rekao je Lalatović.

Vojvodina se bori za treće mesto na tabeli i sada ima bod više od Čukaričkog koji je četvrti.