Lacio želi, Lacio može - na bod od Juventusa! (video)

Izvor: Sportske.net, 09.Feb.2020, 21:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rimljani dišu za vratom šampionu.

Fudbaleri Lacija pobedili su u gostima ekipu Parme rezultatom 1:0 (1:0) i tako ostali u trci za titulu.

Jedini pogodak i ispostaviće se - trenutak odluke, dogodio se u finišu prvog dela igre. Tačnije, u 41. minutu kada se Saisedo našao na pravom mestu posle centaršuta sa desne strane, i nakon loše reakcije defanzivaca Parme, lako pogodio mrežu.

Daleko od toga da je Parma bila bezopasna, naprotiv, u 56. minutu istakao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << se Strakoša neverovatno intervencijom posle pokušaja Đanluke Kaprarija.

Lacio je uzvratio 15 minuta kasnije, Ćiro Imobile je izgradio poziciju za šut, ali je lopta završila preko gola.

I za kraj, Matija Sprokati je imao poslednju priliku, ponovo domaći šutiraju pored gola, a Rimljani nose sva tri boda.

Lacio je sada na samo bod od Juventusa, a i dva iznad Intera, koji "dočekuje" Milan u velikom derbiju. Parma