Šefild zreo za Evropu, preokret protiv Bornmuta (video)

Izvor: Sportske.net, 09.Feb.2020, 18:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nova sjajna partija Šefild Junajteda.

Fudbaleri Šefilda pobedili su na svom stadionu ekipu Bornmuta rezultatom 2:1 (1:1) u 26. kolu Premijer lige.

Bornmut je bolje otvorio meč, pošto se već u 13. minutu Kalum Vilson našao na pravom mestu i pokupio odbitak i zakucao loptu pod prečku.

Domaći su bili borbeniji, i u finišu prvog dela došli do izjednačenja. Posle kornera, i pravog karambola u šesnaestercu, Šarp je sa pet metara pogodio metu - 1:1. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

U nastavku igre, slična priča, Šefild je više želeo pobedu i zasluženo došao do preokreta.

Posle brze razmene i akcije po levoj strani, Landstrem je lepo pogodio dalji ugao za preokret i 2:1.

Bornmut je prethodno imao još samo jednu ozbiljno priliku preko Rajana Frejzera, ali to je bilo sve od ekipe Edija Haua koja će morati da se pomuči u borbi za opstanak.