Lacio proradio u Seriji A, poslao svog Mihu u zonu ispadanja! (video)

Izvor: Sportske.net, 24.Okt.2020, 22:44

Lacio proradio u Seriji A, poslao "svog" Mihu u zonu ispadanja! (video)

Surovo od strane Lacija, ali pobeda je zaslužena.

Ekipa Lacija je uspela da savlada Bolonju na svom terenu rezultatom 2:1 (0:0) u okviru petog kola Serije A.

Lacio je na ovaj način stigao tek do druge pobede u sezoni, dok je Bolonja sada u zoni ispadanja pošto im je ovo bio četvrti poraz u pet mečeva.

Dobro se držala ekipa Siniše Miajlovića u prvom poluvremenu, postigli su čak i gol koji je poništen zbog faula, bili su gosti bolji tim od Lacija >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << koji je proradio tek u drugom poluvremenu.

Prvi gol smo videli u 54. minutu kada je Danilo napravio katastrofalnu grešku, izgubio je loptu na sredini terena, a Luis Alberto je sve sam uradio, oslobodio se čuvara, pucao iz sve snage i od prečke se lopta odbila u gol za 1:0.

Ovaj gol kao da je psihički ubio Bolonju koja je do kraja utakmice primila još jedan gol.

Uostalom, kakva je to pobeda Lacija da Ćiro Imobile ne postigne gol, učinio je to u 76. minutu i to glavom.

Nisu se gosti predavali, ali su se prekasno probudili.

Preko De Silvestrija su stigli do 2:1 u prvom minutu nadoknade, a onda su u narednom minutu tražili i penal kada je Sorijano pao u kaznenom prostoru. Čak je i Aćerbi u poslednjem minutu nadoknade igrao rukom u kaznenom prostoru, a ni  VAR soba, ni glavni sudija se nisu oglasili.

Zahvaljujući samo dobroj igri u drugih 45 minuta, Lacio je stigao do pobede, a Siniši Mihajloviću je ostavio brige pred nastavak prvenstva...