Fudbal

Subota, 24.10.2020.

22:35

Lacio bez Sergeja bolji od Mihine Bolonje VIDEO

U meču koji ste imali priliku da gledate na TV B92 Lacio je savladao Bolonju sa 2:1 (0:0).

Izvor: SS

Autor: SS

Photo by Marco Rosi - SS Lazio/Getty Images

"Nebesko-plavi" su do trijumfa došli golovima u drugom poluvremenu, nakon prvog u kom su bili vrlo loši bez povređenog srpskog reprezentativca Sergeja Milinković-Savića.

Strelci za tim Simonea Inzagija bili su Luis Alberto u 54. i Ćiro Imobile u 77. minutu, dok je utešni pogodak za goste postigao Lorenco De Silvestri u 90+1.

Siniša Mihajlović se u 13. minutu radovao prelepom golu Matijasa Svanberga, ali je on poništen zbog prethodnog faula na sredini terena.

Pomalo čudna odluka koja je dala krila domaćim igračima.

U prvom delu nisu uspeli do pogotka, ali jesu posle devet minuta igre u nastavku.

Luis Alberto je oduzeo loptu na sredini i posle solo-prodora zakucao loptu u mrežu Bolonje.

Meč je rešen u 77. minutu.

Fares je "makazicama" asistirao Ćiru Imobileu, a najbolji napadač Lacija glavom zatresao mrežu.

Sve što je Bolonja do kraja uspela bio je počasni pogodak Lorenca De Silvestrija u prvom minutu nadoknade.

Tek toliko da "zakuva" finiš", ali prekasno za osvajanje boda u ovom meču.