Fudbaleri Lacija savladali su Fjorentinu sa 2:1 u utakmici 28. kola Serije A.

Lacio je savladao Fjorentinu i tako sačuvao korak u šampionskoj trci.
Doduše, nije izgledalo da će biti tako posle prvih 45 minuta.
Frank Riberi je doneo prednost gostima u 25. minutu, posle divne solo akcije.
U nastavku, Lacio je uspeo da preokrene i dođe do nova tri boda.
Imobile je sa bele tačke doneo >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << izjednačenje u 67. minutu, da bi trijumf obezbedio Luis Alberto u 83.
Dušan Vlahović, koji je priliku dobio u drugom delu igre, dobio je crveni karton u petom minutu sudijske nadoknade zbog udaranja protivnika.