LUDI TIKET (-), ponedeljak, 1.886.398 dinara: Plzenj mu je ostavio gorak ukus

Izvor: MozzartSport.com, 08.Avg.2016, 09:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jedan gol Čeha delio ga je od miliona…

Tiket je odigran u Lazarevcu a naš igrač iz ovog grada odlučio se za igranje na broj golova domaćeg i gostujućeg tima na poluvremenu. Pogodio je šest parova, da je i sedmi, zaradio bi blizu dva miliona dinara.

Na dva para odigrao je tm2 2+&GG (gost će postići dva ili više golova, a domaćin će postići jedan ili više golova). Bio je u pravu na mečevima Sparta –Ajaks 1:3 (1:1) i Midtjiland –Brondbi 3:3 (0:1). >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com <<

Za preostalih pet parova namenio je tm1 2+&GG (domaćin će postići dva ili više golova, a gost će postići jedan ili više golova). Igra je prošla u Ekvadoru, Belgiji, Iranu i Nemačkoj.

Nažalost, ne i u Češkoj. Plzenj i Bohemijans odigrali su meč bez pobednika. Plzenj je poveo rano u 9. minutu, Bohemijans je izjednačio u 36. i to je bilo sve. Na kraju 1:1 (1:1).

Na uplaćenih 1.000 dinara i ukupnim koeficijentom 1.572 naš igrač mogao je da zaradi 1.886.398 dinara, a u ovu sumu uračunat je MOZZART bonus koji je na sedam odigranih parova bez igre konačan ishod dobitak povećao za 20 odsto, pošto je tiket odigran u toku akcije HAPPY HOUR (svaki dan od 9.00 do 11.00 i od 21.00 do 23.00). Dakle, bonus na ovom tiketu iznosi 314.398 dinara.

Naš kladilac moraće ipak da se uteši benefitom „Naplati promašaj“ koji mu uplaćeni iznos množi sa deset, tako da je na kraju ipak zaradio 10.000 dinara.