LSL - Poraz Čuke, TSC bolji od Napretka, Nišlije slomile otpor Inđije

Izvor: Sportske.net, 01.Mar.2020, 19:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LSL - Poraz ''Čuke'', TSC bolji od Napretka, Nišlije slomile otpor Inđije

Čekamo još kraj 162. večitog derbija, dase kompletira 24. kolo Linglong Superlige Srbije.

Fudbaleri TSC pobedili su danas na svom terenu Napredak sa 2:1, u utakmici 24. kola Super lige Srbije i popeli se na četvrto mesto na tabeli.

TSC je poveo u šestom minutu golom Djura Zeca, a izjednačio je Miloš Mijić u 84. Pobedu domaćima doneo je Vladimir Siladji u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Klub iz Bačke Topole ima 12 pobeda i četvrti je na tabeli >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa 44 boda. Napredak je posle trećeg uzastopnog poraza 11. sa 25 bodova.

Fudbaleri Radničkog pobedili su u Nišu Indjiju sa 2:1.

Dvostruki strelac bio je Nikola Čumić. Prvi gol postigao je u 47. minutu iz penala, a minut kasnije postigao je i drugi gol. Konačan rezultat postavio je Brana Ilić u 64. minutu.

Radnički je šesti na tabeli sa 39 bodova, a Indjija je 14. sa 16 bodova.

Fudbaleri Radnika pobedili su kao domaćini Rad sa 1:0, golom Evgena Pavlova u 19. minutu.

Radnik ima sedam pobeda i zauzima 10. mesto na tabeli sa 26 bodova, a Rad je pretposlednji sa 15 bodova.

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Lučanima Čukarički sa 1:0. Jedini gol postigao je Milan Bojović u 52. minutu.

Mladost je deveta na tabeli sa 34 boda, a Čukarički, koji je pretrpeo sedmi poraz, zauzima peto mesto sa 43 boda.

U ostalim utakmicama Javor i Spartak odigrali su nerešeno 2:2, a bez pobednika završen je i duel Proletera i Mačve, 1:1.

Ranije danas Vojvodina je pobedila Voždovac sa 2:1, a u 18 časova počeo je "večiti" derbi između Crvene zvezde i Partizana.