LŠ: Vojvodina nemoćna na premijeri

Izvor: B92, 03.Nov.2015, 20:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LŠ: Vojvodina nemoćna na premijeri

Odbojkaši Vojvodine poraženi su od Granjska 3-0 (25:18, 25:16, 25:19), na premijeri Lige šampiona.

Novosađani su dobili specijalnu pozivnicu i vratili se u elitno takmičenje posle sedam godina.

Ipak, ekipa iz Poljske je bila prejaka za osvajača Kupa Srbije, pa će "lale" prve bodove tražiti protiv Modene i Ljubljane u narednim kolima.

Granjska je do ubedljive pobede predvodio Mateuž >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Mika sa 12 poena, devet je osvojio Sebastijan Švarc, koliko je imao i najefikasniji igrač Vojvodine Aleksandar Minić.

Poen manje doneo je Miloš Vemić, dok je Borislav Petrović uz Miku bio najbolji bloker meča sa tri zaustavljena napada rivala.

Vojvodina u sledećem kolu dočekuje slovanački Ach Vlej 18. novembra. Tim iz Ljubljane, koji je osnovan u Bledu, već 11 godina dominira slovenačkom košarkom.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.