Izvor: Sportske.net, 30.Okt.2020, 00:15

LE (GRUPE D, E, F): Bomba Politana za pobedu Napolija u Baskiji, Omoniji nedovoljan gol sezone! (video)

Bilo je uzbudljivo od San Sebastijana, pa sve do Kipra.
Važne pobede Benfike, Rendžersa, PSV Ajndhovena, ali gol kola postigao je igrač Omonije, mada je i Mateo Politano poslao pravu bombu u mrežu Sosijedada.
Grupa D
Benfika - Standard 3:0
Rendžers - Leh Poznanj 1:0
I u Lisabonu su prštali penali, pošto je Benfika do 2:0 stigla sa 11 metara. Najpre je u 49. minutu sa bele tačke bio precizan Pici, a potom u 66. i Valdšmit. Pici je u 76. minutu postigao gol za nedostižnih 3:0 i novu pobedu Benfike.
Gosti iz Liježa, koji su na putu do grupne faze izbacili i našu Vojvodinu, nisu se mnogo pitali večeras, pa su upisali i drugi poraz, posle onog...