Kup Francuske - Džoker Radonjić ponovo na sceni, Marsej prošao dalje! (video)

Izvor: Sportske.net, 18.Jan.2020, 00:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kup Francuske - "Džoker" Radonjić ponovo na sceni, Marsej prošao dalje! (video)

Četvoroligaš nije uspeo da izdrži zadnjih petnaest minuta.

Marsej je uspeo da slomi otpor Granvila u samoj završnici, gol Radnojića poslao goste u osminu finala (0:3).

Gosti su bili dominantniji tim tokom većine utakmice, ali se Granvil nekako provukao sa 0:0 posle prvih 45 minuta igra. U nastavku je priča bila drugačija.

Stvari je dosta olakšao Sea drugim žutim tako da su domaći od 75. minuta imali igrača manje, što su gosti ekspresno iskoristili.
Marsej nastavlja sa napadima, Alvaro posle dugog napada uspeva na asistenciju Strotmana da dovede goste u prednost. Igrao se 77. minut.

Viljaš-Boaš na teren šalje Radonjića u 79. minutu da bi mu srpski internacionalac vratio pravom merom posle samo pet minuta. Krilo je prijemom odmah napravio sebi prostora i preciznim udarcem u 84. minutu overava plasman u narednu rundu takmičenja.

Dmitri Paje na kraju postiže gol za konačnih 3:0.