Bundesliga - Nastasićev Šalke ne posustaje, pao i Menhengladbah! (video)

Izvor: Sportske.net, 17.Jan.2020, 23:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Rudari" nastavljaju sa odličnim partijama.

Šalke se pobedom vratio sa pauze, Borusija savladana sa 2:0.

Gosti su bolje otvorili meč, Plea je pokušao, ali je Šubert bio spreman da interveniše. Francuz je pokušao još jednom pri kraju poluvremena, ali odbrana domaćih dobro reaguje.

Kod Šalkea dobru šansu je imao Raman, ali je šutirao pravo u Zomera tako da se na pauzu otišlo rezultatom 0:0.

U nastavku pravi "blickrig" domaćih. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Prvo Serdar sjajnim udarcem u 48. minutu dovodi Šalke u prednost da bi deset minuta kasnije Gregorič postigao drugi gol za domaći tim.

Borusija je pokušavala u nastavku preko Tirama, ali do promene rezultata nije došlo.

Šalke nastavlja seriju bez poraza, Matija Nastasić je odigrao ceo meč za pobednički tim.