Izvor: MozzartSport.com, 24.Okt.2021, 21:27

Kuman razočaran: Dest je morao da pogodi, drugačije je kada vodite i kada jurite rezultat

Trener Barselone ne može da prežali propuštenu šansu iz 25. minuta pri rezultatu 0:0
Ronald Kuman je danas postao tek drugi trener u istoriji (posle Patrika O'Konela, od 1935. do 1940. godine) koji je izgubio prva tri El Klasika. Činjenica da Barselona sa Holanđaninom za korminom proživljava teške trenutke nije strana - mogla je Barsa eventualnom pobedom da se izjednači sa Betisom i Osasunom, timovima koji dele petu poziciju, a ovako zauzima deveto mesto na tabeli. Pritom joj je Real Madrid pobegao na pet bodova prednosti. Kuman, ipak veruje da bi utakmica bila drugačija da je Seržinjo Dest iskoristio kolosalnu priliku iz 25. minuta.
“Uvek je teško svariti ovakav rezultat. Zaslužili smo drugačiji...