Izvor: B92, 26.Okt.2019, 22:12

Kraj crne serije, Depaj i Dembele za prvu pobedu Liona od avgusta

Fudbaleri Liona ostvarili su pobedu u 11. kolu Lige 1.
Oni su kao domaćini bili bolji od ekipe Meca (2:0), a oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.
Tako je ekipa sa "Žerlana" konačno uspela da prekine niz od osam mečeva bez pobede u prvenstvu i osvoji sva tri boda prvi put još od 16. avgusta i meča sa Anžeom.
Malo ko je očekivao da će Lion tako slabo ući u ovo prvenstvo, ali ako ništa drugo u meču sa Mecom uspeli su veoma brzo da ostvare rezultat koji im je doneo mirniju završnicu.
Poveli su pogotkom Memfisa Depaja u 33. minutu. Holanđanin je povukao loptu na 40 metara od gola, prošao sve prepreke i preciznim udarcem iskosa da desne strane poslao loptu u desni donji ugao....