TSC posustaje, ostao je iza Partizana!

Izvor: Sportske.net, 27.Okt.2019, 21:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utakmicom u Senti kompletirano 13. kolo Linglong Superlige Srbije.

Ekipa TSC-a, koja je sjajno započela superligašku sezonu, koja je bila i na čelu tabele, počela je da posustaje.

Posle dva uzastopna poraza u prvenstvu, od Radnika i Javor Matisa na gostovanjima, TSC je večeras kiksnuo i kao domaćin, u duelu sa novosadskim Proleterom.

Njihov duel u Senti završen je rezultatom 1:1, pa je TSC ostao na petom mestu na tabeli, sa bodom manje od >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Partizana, a Proleter se izdvojio na devetom mestu sa 16 bodova.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Siniša Babić je u 15. minutu doveo Proleter u vođstvo, a pred kraj prvog poluvremena Lukić je doneo izjednačenje TSC-u.

U prilogu pogledajte i kako sada izgleda kompletna tabela Linglong Superlige posle 13. kola.