Izvor: MozzartSport.com, 26.Sep.2021, 03:59

Kordoba po tradiciji darežljiv domaćin: River nastavlja pohod ka vrhu

Trećom pobedom u nizu (3:1) gosti nastavili poteru za Taljeresom
Tri susreta i tri pobede bez primljenog gola tradicija su u međusobnim duelima koja je nagoveštavala rutinsku pobedu Rivera na gostovanju Kordobi, a očekivani rasplet najavio je gol Andreasa Karaskala u 32. minutu na asistenciju Žulijana Alvareza.
Pogodak Kolumbijca, treći u pet utakmica, načeo je domaćina, a prednost je u 62. minutu udvostručio Alvarez, potvrdivši da je u sjajnoj formi pošto je pre dva kola sa po dva pogotka i asistencije potpisao pobedu (4:1) nad Njuelsom.
Nade domaćina da bi konačno mogao da izbegne poraz od Rivera probudio je Serkera u 71. minutu pogotkom sa bele tačke. Iako će...